2024 Gazetablic - Remzija e cilëson si të pakuptueshme që të mbeten shumë kategori në pritje vetëm për shkak të kundërshtimit të një pike. Kjo pasi që, siç shprehet ajo, edhe ligje të tjera do të mbeten të kufizuara derisa të miratohet Kodi Civil. “Ligji për Shërbime Sociale, Ligji për Familje dhe Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve e kanë ...

 
Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!. Gazetablic

3 mijë e 669 persona vaksinohen kundër koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. 2 vite më parë. GazetaBlic. 438,686 likes · 21,704 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grSportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta!Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeMadje shumica prej tyre. Pa asnjë përjashtim. Duke filluar nga instanca më e lartë gjyqësore në vend- Gjykata Supreme e deri tek Gjykatat Themelore e Prokruroritë Themelore. GazetaBlic ka siguruar emrat e familjarëve të krerëve të drejtësisë të punësuar në sistemin e drejtësisë. Duke filluar nga Gjykata e Apelit, Gjykata ...Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima na teritoriji Srbije na Blicu.4/12/2023 21:30. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Gazeta Shqip Sot, Lajmet sot, Lajmet e ditës.Liga e Kampionëve vjen sonte me ndeshjet vendimtare, ndeshje këto të xhiros së fundit. Vëmendja e madhe është tek Grupi A, atje ku Manchester United, Galatasaray dhe Copenhangen kërkojnë kalimin tutje, përcjell GazetaBlic Sport. Bayern Munich renditet në vendin e parë me 13 pikë, Copenhagen, pas gjermanëve, me 5 pikë, në vendin e 3-të pozicionohen […]SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motitWe would like to show you a description here but the site won’t allow us.Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.Sava je sa 17 ostao INVALID, a na rehabilitaciji je upoznao Snežu: Njihova ljubavna priča je FILMSKA i dokaz da SUDBINA POSTOJI. "Roditelji poslednji saznaju da im je dete zavisnik": Dr Svetlana Vučetić Arsić iz Drajzerove o ponašanju na koje MORATE da obratite pažnju. Snežana je sa 40 krenula od nule i svoj NAJGORI TRENUTAK u ŽIVOTU ...Upoznajte se sa autorskim emisijama i ostalim zabavno-kulturnim, edukativnim i informativnim programom na Blic TV-u.Media/news company - , Pristina, Kosovo, 10000 - 31K Followers, 520 Posts - See Instagram photos and videos from GazetaBlic (@gazetablic)Motra e Liridona Ademajt, ka thyer heshtjen në lidhje me vrasjen e kësaj të fundit, ndërsa ka folur për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në News24. Brikenda Ademaj tha për gazetaren Anila Ahmataj se; “Ne e dimë se si e ka pasur jetën”. Po ashtu ajo tha se nuk ka pasur asnjë kërcënim për familjen […]15 hours ago · Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi për GazetaBlic ka thënë se kjo komunë është e pakënaqur me ndarje e buxhetit për vitin 2024. Latifi ka potencuar se 22 komunat janë me të drejtë të pakënaqura me ndarjen e buxhetit. “Nuk mund të themi që bëhet fjalë për një projektligj ose që pritet të bëhet edhe ligj […] TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe. E themeluar në korrik 1999, TemA është një nga gazetat ditore më të vjetra në Shqipëri dhe aktualisht shet rreth 15,000 kopje ditore në mbarë vendin. Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka… Policia aksion 'blic' në Tiranë kundër lojërave të fatit, 20 të shoqëruar. Policia e Tiranës ka nisur një aksion në disa zona të Tiranës, kundër lojërave të fatit. Operacioni po zhvillohet me kontrolle të shumta, kryesisht në lokale ku dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme ky... Gazeta Blic is in the industry of: Photography Studio, Consumer Services What does Gazeta Blic do? Gazeta Blic ...Sporti Archives - GazetaBlic. Sporti. Kristjan Asllani kritikohet për paraqitjen e tij ndaj Benficas. “Jam i zhgënjyer”, Giroud pas penalltisë së humbur: Ndjehem keq për tifozët. Sporti. Ballkani kërkon fitoren e madhe sonte ndaj Viktoria Plzen, bashkon gjithë shqiptarët në ‘Air Albania’. 1.Trajneri i Spanjës: Shqipëria një skuadër e rrezikshme. Reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë - Lajme, Hulumtime, Intervists, Opinione, …Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi. I ngarkuari me punë i Ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, David Wisner nuk komenton akuzat e Berishës ndaj SPAK, pas vënies së tij në hetim për ‘Partizanin’. Wisner i kujton edhe njëherë ish-kryeministrit Berisha se është i shpallur non grata nga SHBA dhe se nuk ka përgjigje për një person ...Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeLajme - Gazeta Express është një portal i pavarur që ofron lajme të freskëta dhe të besueshme nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe shëndetit. Lexoni lajme të freskëta dhe të besueshme nga gazetablic, kur do të takohet, kërkohet lëvizje, kërkohet lëvizje urgjente drejt, kërkohet lëvizje Asociacionit, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizjePresidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vlerësuar se viti i ardhshëm 2024 do të jetë më i vështiri në historinë moderne të Serbisë, duke thënë se i frikësohet trazirave të mundshme në Republikën Srpska dhe Kosovë. “Kam frikë se ky vit do të na sjellë shumë më tepër konflikte dhe trazira se ai i mëparshmi, duke ...12:46 - 07.12.23. Go Back / Kthehu pas News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel, founded in 2002 by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24.Ish-eprori i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Haxhi Shala, është ndaluar të hënën nga Gjykata Speciale. Sinjali mëson se Shala tash është transferuar për në Hagë. Ai deri para pak momentesh ndodhej në zyrat e misionit të Bashkimit Evropian për Sundim të Ligjit (EULEX) në Fushë Kosovë.3 mijë e 669 persona vaksinohen kundër koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. 2 vite më parë.Alarmon Dritan Shakohoxha në “Favorit”: Shqipëria ende nuk e ka vazhduar kontratën me Sylvinhon, trajneri është i tundur nga ofertat tjera. Futboll.GazetaBlic Sport. 86,710 likes · 107 talking about this. Gjithçka nga sporti vendor dhe ndërkombëtarMrika Gashi Macula është kryeshefja ekzekutive e Pallatit të Rinisë, raporton Gazeta Blic. Në konkursin e mbajtur Gashi-Macula ka arritur të marrë më shumë pikë se kandidatët e tjerë. Gazeta Blic ka siguruar dokumentin e plotë: Vlora Marina ka nënshkruar një tjetër marrëveshje partneriteti, këtë herë me D-Marin, rrjetin ...Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu. 12:46 - 07.12.23. Go Back / Kthehu pas News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel, founded in 2002 by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24.Fjala është e lirë. Liria është fuqi! E-mail : [email protected]. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Fjala.al. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e FJALA.al, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas …Sava je sa 17 ostao INVALID, a na rehabilitaciji je upoznao Snežu: Njihova ljubavna priča je FILMSKA i dokaz da SUDBINA POSTOJI. "Roditelji poslednji saznaju da im je dete zavisnik": Dr Svetlana Vučetić Arsić iz Drajzerove o ponašanju na koje MORATE da obratite pažnju. Snežana je sa 40 krenula od nule i svoj NAJGORI TRENUTAK u ŽIVOTU ...nga: Gazeta Blic Një operacion i madh i ndërmarrë nga Policia e Kosovës ka rezultuar me arrestimin e dy të dyshuarve për grabitjen e argjendarisë në Suharekë javën e kaluar. Bujar Basha, u arrestua sot nga policia e Kosovës në një aksion që po zhvillohet në Dragodan lidhur me rastin e grabijes së argjendarisë në Suharekë.Nënkryetarja e SBASHK, Vjollca Shala, në një prononcim dhënë për “Gazeta Blic” ka folur në lidhje me shkëputjen e kontratës kolektive që është bërë nga Ministria e Arsimit. Shala tha se shkëputja e kontratës ka qenë e njëanshme dhe dhe se nuk kanë patur asnjë njoftim më herët nga MASHTI. “Shkëputja e kontratës kolektive njëanshëm, […]Share your videos with friends, family, and the worldPolitika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!Gazeta Blic "Gazeta Blic": Tači glavni krivac za neuspeh Kosova u Unesko Politika 12.11.2015 0 Sportal. BUGARI NAPADAJU U LESKOVCU Naslednik Krstajića se ne predaje: Došli smo da pobedimo! 0 "Ovo nije dobro!" Legendarni Vlade Đurović bez dlake na jeziku o Zvezdi i Partizanu: Teško će oni u plej-of ...Chelsea do të përballet sot me Newcastle. Të dy skuadrat janë në kërkim të fitores në mënyrë që të afrohen sa më shumë drejt pozitave të “Top 4“, shkruan GazetaBlic Sport. Ndeshja zhvillohet nga ora 16:00, kurse para fillimit të takimit janë publikuar formacionet e mundshme. Ja 11’shet që pritet të startojnë: Newcastle United: Pope; […]Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeTrajneri i Spanjës: Shqipëria një skuadër e rrezikshme. Reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë - Lajme, Hulumtime, Intervists, Opinione, …Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeMbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motitSYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.Gazeta Express është një portal i pavarur që ofron lajme, raporte, fundit dhe videot nga Kosova, rajoni dhe bota. Lexoni të freskët e fundit dhe lajmet e orës nga Kosova, rajoni …GazetaBlic. 4.1 77. Vlerësimi juaj: Portale. Gazeta Blic është portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup ...Gazeta Blic ka siguruar këtë shkresë të Ushtruesës së detyrës së drejtorit të Zyrës së Partive Politike, që tregon se zyrtarët e zyrës kanë zhvilluar takim konsultativ me përfaqësuesit e partisë politike Guxo në lidhje me rezultatet të cilat kanë dalë nga Kuvendi i parë zgjedhor i partisë. Sipas këtyre burimeve, ky ...Ish kryeinspektori i Agjencisë Kosovare për Inteligjencë, Burim Ramadani, në një intervistë për BlicInterview me Astrit Gashin, derisa ka folur për zhvillimet në veri të vendit, ka thënë se adresimi i përgjegjësisë për sulmin terrorist duhet të bëhet direkt të Serbia, pasi nëse nuk bëhet kjo, do të ketë sërish tentime për sulme të njëjta. […]Shqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet mbi lajmet kryesore, motin, biznesin, argëtimin, politikën dhe më shumë.LDK bojkoton seancën për votimin e faljes së tatimit në pronë në kryeqytet. Në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, nga shefi i asamblistëve të LVV-së, Gëzim Sveçla, u propozua që sot të merret vendimi pro faljes së tatimit në pronë në vlerë 100 euro. Grupi i... Kosova 7 dhjetor 2023.Remzija e cilëson si të pakuptueshme që të mbeten shumë kategori në pritje vetëm për shkak të kundërshtimit të një pike. Kjo pasi që, siç shprehet ajo, edhe ligje të tjera do të mbeten të kufizuara derisa të miratohet Kodi Civil. “Ligji për Shërbime Sociale, Ligji për Familje dhe Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve e kanë ...GazetaBlic Sport. 86,710 likes · 107 talking about this. Gjithçka nga sporti vendor dhe ndërkombëtarFaqja zyrtare e @gazetablic në Instagram. · <<not-applicable>>, Pristina 10000.Sve najnovije vesti iz različitih sfera možete lako saznati na našem sajtu. Budite uvek u toku sa svim aktuelnim vestima uz Alo.rs.Sava je sa 17 ostao INVALID, a na rehabilitaciji je upoznao Snežu: Njihova ljubavna priča je FILMSKA i dokaz da SUDBINA POSTOJI. "Roditelji poslednji saznaju da im je dete zavisnik": Dr Svetlana Vučetić Arsić iz Drajzerove o ponašanju na koje MORATE da obratite pažnju. Snežana je sa 40 krenula od nule i svoj NAJGORI TRENUTAK u ŽIVOTU ...Njohësi i çështjeve politike Melazim Koci, duke folur për situatën në veri përballë rrezikut për sanksione, deklaroi se kryeministri Albin Kurti duhet t’i pranojë kërkesat e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kjo sepse sipas tij, nuk mund të mbahen në vazhdimësi kuvendet komunale në veri të vendit me polici. “Mendoj se ...Upoznajte se sa autorskim emisijama i ostalim zabavno-kulturnim, edukativnim i informativnim programom na Blic TV-u.Ndryshe, më 19 tetor 2023, Kuvendi i Kosovës e miratoi në lexim të dytë Projektligjin për Investime të Qëndrueshme. Afati për dorëzimin e kërkesës në Kushtetuese, sipas Nenit 113.5 të Kushtetutës së Kosovës, parashtrohet brenda një afati prej tetë ditësh nga dita e miratimit të ligjit ose vendimit të caktuar. Artikull i ...Izdavanje. 550 EUR. 60m². Veliko Gradište Dvosoban stan. Prodaja. 61 000 EUR. 37m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u Beogradu na Blicu.21 Sep 2021 ... तकिये के अंदर सांप घुसते ही कैमरा मे रिकार्ड हो गया #sujaysnakesav... Dec 2, 2023 · 136K views. 01:01. Yellow-crowned amazon orRemzija e cilëson si të pakuptueshme që të mbeten shumë kategori në pritje vetëm për shkak të kundërshtimit të një pike. Kjo pasi që, siç shprehet ajo, edhe ligje të tjera do të mbeten të kufizuara derisa të miratohet Kodi Civil. “Ligji për Shërbime Sociale, Ligji për Familje dhe Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve e kanë ...Episodi i trishtë i ndodhur në Turqi po bën xhiron e botës, më konkretisht në ndeshjen Ankaragucu-Rizespor, referuar kampionatit kryesor turk, ku presidenti vendas, Faruk Koca, sulmoi arbitrin Halil Umut Meler. Një situatë që çoi në pezullimin e futbollit për një periudhë të pacaktuar, transmeton GazetaBlic Sport.3 Mac 2022 ... More videos you may like · Flying over your office be like ... · Indian beautiful dancing performance. · कैसी लग रही हूँ #kajalmaurya1 · Watch ...Shala: Asociacioni është pushtet i tretë, autonomi, u pranua nga Kurti – dokumenti i 2015-ës nuk është i ligjshëm. “Jemi në pikën si para shpalljes së pavarësisë”/ Shala: Me këtë draft Asociacioni ka pushtet ekzekutiv – Kurti është pajtuar mos ta njohë Kosovën si shtet. “Zhbërja e Kosovës”, Abrashi i ...See full list on botasot.info Në Kongresin e jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se procesi voluminoz i përafrimit të legjislacionit të Shqipërisë me atë të Bashkimit Europian, do të jetë gati më 13 dhjetor në mbledhjen e BE me vendet e Ballkanit Perëndimor në Bruksel. “Që një vend të jetë teknikisht gati për t’u […]Centar, Čačak Dvosoban stan. Prodaja. 61 000 EUR. 59m². Pogledaj još. SLAVLJE U DOMU GOGE SEKULIĆ! Pevačica se još nije razvela, a već progovorila o novoj ljubavi: Evo SA KIM je povezuju.Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.We would like to show you a description here but the site won’t allow us. Politika Mnogi su odustali, ali ja nikad neću! Dačić u nesvakidašnjoj situaciji, jer, ona ga zove: Majka Srbija zna da sam za nju uvek tu. Ivica Dačić, nosilac liste koalicije SPS-JS-Zeleni Srbije, u nesvakidašnjem predizbornom spotu, u kom dobija važan poziv i prekida sve privatne obaveze kako bi na njega odgovorio, poručio je da je za "majku Srbiju" uvek tu, …Qytetarët e Kosovës do të mund të lëvizin lirshëm pa viza në zonën Shengen pas 19 ditësh. Nga 1 janari zyrtarisht do të hyjë në fuqi liberalizimi i vizave, duke bërë kështu që qytetarët që kanë pasaporta valide të udhëtojë pa pasur nevojë për vizë. Ndonëse kanë mundësi të udhëtojë pa u malteratuar nëpër ambasada […]GazetaBlic. 438,686 likes · 21,704 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grGazetaBlic. 438,686 likes · 21,704 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një gr21 Sep 2020 ... GazetaBlic. 15K views · Yesterday. 1:30:30 · LIVE · GazetaBlic. 12K views · Yesterday. 2:25:22 · LIVE · GazetaBlic. 11K views · Yesterday. 43:48 ...Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi për GazetaBlic ka thënë se kjo komunë është e pakënaqur me ndarje e buxhetit për vitin 2024. Latifi ka potencuar se 22 komunat janë me të drejtë të pakënaqura me ndarjen e buxhetit. “Nuk mund të themi që bëhet fjalë për një projektligj ose që pritet të bëhet edhe ligj […]Gazetablic

Këto janë imazhet më mahnitëse që NASA ka shkrepur ndonjëherë. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime ... . Gazetablic

gazetablic

LDK bojkoton seancën për votimin e faljes së tatimit në pronë në kryeqytet. Në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, nga shefi i asamblistëve të LVV-së, Gëzim Sveçla, u propozua që sot të merret vendimi pro faljes së tatimit në pronë në vlerë 100 euro. Grupi i... Kosova 7 dhjetor 2023.Sve najnovije vesti iz različitih sfera možete lako saznati na našem sajtu. Budite uvek u toku sa svim aktuelnim vestima uz Alo.rs.Dec 13, 2021 · I kontakaktuar nga Gazeta Blic, Besnik Tahiri, ka thënë se shpreson se kjo shumë do të buxhetohet për vitin 2022 që ligji të zbatohet. “Kryeminsitri e ka përmendur se në tetor të këtij vitit ky ligj do të vie në Kuvend për diskutim kjo nuk ka ndodhur. Ligji është i përfshirë në agjendën e qeverisë për vitin 2021 – 2025. Sava je sa 17 ostao INVALID, a na rehabilitaciji je upoznao Snežu: Njihova ljubavna priča je FILMSKA i dokaz da SUDBINA POSTOJI. "Roditelji poslednji saznaju da im je dete zavisnik": Dr Svetlana Vučetić Arsić iz Drajzerove o ponašanju na koje MORATE da obratite pažnju. Snežana je sa 40 krenula od nule i svoj NAJGORI TRENUTAK u ŽIVOTU ...Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...Dhjetëra luftëtarë të Hamasit janë dorëzuar te ushtarët izraelitë, kanë pohuar Forcat e Mbrojtjes të Izraelit. IDF-ja pretendon se ka arrestuar një numër në rritje të burrave palestinezë për t’u marrë në pyetje ndërsa po ecën përpara me operacionin e saj në Gaza, shkruan Sky News, përcjell Telegrafi.Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta!Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vlerësuar se viti i ardhshëm 2024 do të jetë më i vështiri në historinë moderne të Serbisë, duke thënë se i frikësohet trazirave të mundshme në Republikën Srpska dhe Kosovë. “Kam frikë se ky vit do të na sjellë shumë më tepër konflikte dhe trazira se ai i mëparshmi, duke ...NACIONALE. Siguria në Kosovë duket se është mjaft e lartë, pasiqë për nëj gjë të tillë përkujdeset NATO. Gjatë muajit të fundit, 4 herë është paralajmëruar se shkaktimi i trazirave në veri nënkupton përballje me NATO-n. KFOR-i ka njoftuar se janë “të të gatshëm t... Rëndësia e Ligjit për Investime të Qëndrueshme ... Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Vëllai i Liridonës: Ditët po na bëhen edhe më të vështira dhe mezi po kalojnë, dhimbja po rritet. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe ... Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! Kampioni i Kosovës do të përballet me skuadrën e Viktoria Plzen, me takimin që luhet me fillim nga ora 18:45, shkruan GazetaBlic Sport. Ndryshe nga herat e tjera, Ballkani kësaj here si vendas do të luajë në stadiumin ‘ Air Albania ‘ në Tiranë, për shkak të gjendjes së tmerrshme të fushës në ‘ Fadil Vokrri’. Para ...Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vlerësuar se viti i ardhshëm 2024 do të jetë më i vështiri në historinë moderne të Serbisë, duke thënë se i frikësohet trazirave të mundshme në Republikën Srpska dhe Kosovë. “Kam frikë se ky vit do të na sjellë shumë më tepër konflikte dhe trazira se ai i mëparshmi, duke ...Dec 12, 2023 · Liga e Kampionëve vjen sonte me ndeshjet vendimtare, ndeshje këto të xhiros së fundit. Vëmendja e madhe është tek Grupi A, atje ku Manchester United, Galatasaray dhe Copenhangen kërkojnë kalimin tutje, përcjell GazetaBlic Sport. Bayern Munich renditet në vendin e parë me 13 pikë, Copenhagen, pas gjermanëve, me 5 pikë, në vendin e 3-të pozicionohen […] Për gati 400 vite, Perandoria Osmane dominoi Evropën Juglindore, Turqinë, Shqipërinë dhe Lindjen e Mesme. E themeluar nga kalorësit turq, perandoria e humbi shpejt vitalitetin e saj origjinal. Shteti perandorak osman kishte një lloj mosfunksionimi të çuditshëm, duke u fshehur brenda të gjitha llojet e sekreteve më të errëta. Nga vëllavrasja, haremi, ekzekutimet e deri […] Upoznajte se sa autorskim emisijama i ostalim zabavno-kulturnim, edukativnim i informativnim programom na Blic TV-u.19 Nov 2021 ... ลุ้น !! กันยา กินนมจากเต้า แม่วันดี ... Nov 14, 2023 · 21M views. 00:59. #goodmorning #positivevibes #myhappyplace #beach #love.Kosovo. Južna pokrajina Republike Srbije, koja je nezavisnost proglasila 17. februara 2008. godine. Priština je to učinila jednostrano, a Beograd ga smatra svojom teritorijom. Od završetka rata na Kosovu i potpisivanja vojno-tehničkog sporazuma u Kumanovu 1999. godine, kao i donošenja Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti UN, Kosovo je pod ...22 Sep 2021 ... Facebook wordmark. Video · GazetaBlic was live. Sep 22, 2021󰞋󰟠. 󰟝. Live kryeministri Albin Kurti. Live kryeministri Albin Kurti.Sava je sa 17 ostao INVALID, a na rehabilitaciji je upoznao Snežu: Njihova ljubavna priča je FILMSKA i dokaz da SUDBINA POSTOJI. "Roditelji poslednji saznaju da im je dete zavisnik": Dr Svetlana Vučetić Arsić iz Drajzerove o ponašanju na koje MORATE da obratite pažnju. Snežana je sa 40 krenula od nule i svoj NAJGORI TRENUTAK u ŽIVOTU ...Gjykata Kushtetuese e Kosovës e ka shpallur të pavlefshmen në tërësinë e tij Ligjin për Këshillin Prokurorial të Kosovës. Në korrik të vitit 2022, PDK dhe LDK e kishin dërguar për shqyrtim në GJK ndryshimet që ishin bërë në këtë ligj, pas dyshimeve se ato ishin në kundërshtim me Kushtetutën. “Gjykata njëzëri ka ...GazetaBlic. 438,579 likes · 19,110 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grDobrodošli na Youtube kanal najposećenijeg info sajta u Srbiji. Najbrže informacije i najnovije vesti iz zemlje i sveta potražite na blic.rs Blic već 22 godine kvalitetno i objektivno pokriva ...30 Jun 2021 ... GazetaBlic was live. Jun 30, 2021󰞋󰟠. 󰟝. Nis seanca plenare. Nis seanca plenare ! Xhevdet Krasniqi and 10 others. 4.1K Views · 󰤥 11.Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza ... Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet …Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi. I ngarkuari me punë i Ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, David Wisner nuk komenton akuzat e Berishës ndaj SPAK, pas vënies së tij në hetim për ‘Partizanin’. Wisner i kujton edhe njëherë ish-kryeministrit Berisha se është i shpallur non grata nga SHBA dhe se nuk ka përgjigje për një person ...Nov 30, 2023 · nga: Gazeta Blic Një operacion i madh i ndërmarrë nga Policia e Kosovës ka rezultuar me arrestimin e dy të dyshuarve për grabitjen e argjendarisë në Suharekë javën e kaluar. Bujar Basha, u arrestua sot nga policia e Kosovës në një aksion që po zhvillohet në Dragodan lidhur me rastin e grabijes së argjendarisë në Suharekë. Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi për GazetaBlic ka thënë se kjo komunë është e pakënaqur me ndarje e buxhetit për vitin 2024. Latifi ka potencuar se 22 komunat janë me të drejtë të pakënaqura me ndarjen e buxhetit. “Nuk mund të themi që bëhet fjalë për një projektligj ose që pritet të bëhet edhe ligj […]Pas barazimit pa gola në ‘ Fadil Vokrri ‘ ndaj Rumanisë, ‘ Dardanët ‘ do të kërkojnë fitoren e parë në grupin I të kualifikimeve për Evropianin e ardhshëm pikërisht ndaj Bjellorusisë, shkruan GazetaBlic Sport. Ballafaqimi ndërmjet Bjellorusisë dhe Kosovës do të transmetohet direkt në dy kanalet televizive Klan Kosova ...LAJMI I FUNDIT. Situata në Veri/ në Vjenë protestohet në mbështetje të Kosovës Studimi: Një e pesta e popullsisë së botës do të kërcënohet nga nxehtësia ekstremeMbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motit Madje shumica prej tyre. Pa asnjë përjashtim. Duke filluar nga instanca më e lartë gjyqësore në vend- Gjykata Supreme e deri tek Gjykatat Themelore e Prokruroritë Themelore. GazetaBlic ka siguruar emrat e familjarëve të krerëve të drejtësisë të punësuar në sistemin e drejtësisë. Duke filluar nga Gjykata e Apelit, Gjykata ...50 000 EUR. 42m². Centar, Stara Pazova Garsonjera. Izdavanje. 270 EUR. 24m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u svetu na Blicu. TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe. E themeluar në korrik 1999, TemA është një nga gazetat ditore më të vjetra në Shqipëri dhe aktualisht shet rreth 15,000 kopje ditore në mbarë vendin. Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta!Ishte pikërisht Gashi ku para pak ditësh tha se emisari i ish-presidentit Trump – Richard Grenell, i kishin dhënë 7 ditë kohë për ta rrëzuar kryeministrin Kurti në qeverinë e tij të parë. Faktin që SHBA s’e deshi Kurtin në pushtet atëkohë, shumë analistë politikë e interpretuan si prishje të raporteve në mes të ...Mësoni çfarë thotë horoskopi për ju sot. E premtja do të jetë pak e çuditshme për ju për shkak të ndikimeve që keni neser. Mendimi juaj do të jetë kaotik, si dhe zgjedhjet dhe veprimet që bëni. Nesër me sjelljen tënde do të lodhesh njerëzit përreth. Jini të durueshëm me bashkëpunëtorët tuaj.Askund nuk ka më shumë emocione se sa në sport. Qe ti ndjejmë edhe më shumë këto emocione, pos lajmeve të shpejta dhe të sakta për sportin vendore dhe të huaj, ne kemi sjellur risi të tjera në këtë rubrike si: Livesocre dhe …Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.Kampioni i Kosovës do të përballet me skuadrën e Viktoria Plzen, me takimin që luhet me fillim nga ora 18:45, shkruan GazetaBlic Sport. Ndryshe nga herat e tjera, Ballkani kësaj here si vendas do të luajë në stadiumin ‘ Air Albania ‘ në Tiranë, për shkak të gjendjes së tmerrshme të fushës në ‘ Fadil Vokrri’. Para ...Dec 13, 2021 · I kontakaktuar nga Gazeta Blic, Besnik Tahiri, ka thënë se shpreson se kjo shumë do të buxhetohet për vitin 2022 që ligji të zbatohet. “Kryeminsitri e ka përmendur se në tetor të këtij vitit ky ligj do të vie në Kuvend për diskutim kjo nuk ka ndodhur. Ligji është i përfshirë në agjendën e qeverisë për vitin 2021 – 2025. Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet e më shpejt se ku do të godasë uragani, luftime në veri, krizë humanitare në Gazës dhe ditës të gjitha.2 Feb 2022 ... More videos you may like · Adorable Hedgehog Gives Kisses to Owner! · yah Kya Ho Gaya Yaar#usman_190 · Long, gorgeous hair... · निकल गयी ...Gazeta Shekulli gjithmone po behet me e besushme per lexusin, sidomos per lexusin emigrant. Shkrimi saj ka artikuj serioze dhe te besushem. Kohet e fundit Arikulli si i trajtojne historianet serbe shqiptaret eshte nje nga shkrimet me te rendesishem per lexusin shqiptar, se cfar urejtje kane ata, dhe cfar trashgimni u lene brezave te tyre, per te mbjell vetem urejtje, kur bota apo rendi i ri ...Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike društva, ekonomije, zabave, hronike, sporta, kulture na Blicu. ORA NEWS. TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 16 vjeçar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijve.Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Arbërit në Shqipëri, e shkak u bë shpejtësia dhe përdorimi i telefonit. Një video e publikuar në rrjetet sociale, e realizuar live nga personi i aksidentuar, tregonte shpejtësinë e mjetit, 120 në orë, por në fund u pendua pasi jeta e tij u vu në rrezik. Teksa kthen kamerën ...Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.9 Mei 2020 ... Gazeta Blic · @gazetablic · https://gazetablic.com/lajmi-i-fundit-rikthehet-koronavirusi-tete-raste-te-reja/… 8:29 PM · May 9, 2020.Këto janë imazhet më mahnitëse që NASA ka shkrepur ndonjëherë. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime ... Nënkryetarja e SBASHK, Vjollca Shala, në një prononcim dhënë për “Gazeta Blic” ka folur në lidhje me shkëputjen e kontratës kolektive që është bërë nga Ministria e Arsimit. Shala tha se shkëputja e kontratës ka qenë e njëanshme dhe dhe se nuk kanë patur asnjë njoftim më herët nga MASHTI. “Shkëputja e kontratës kolektive njëanshëm, […]Pratite sve najnovije vesti iz zemlje na N1 informativnoj platformi. Budite u toku sa svim aktuelnim dešavanjima.Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike društva, ekonomije, zabave, hronike, sporta, kulture na Blicu. Gazeta Blic ka nisur pyetje në drejtim të qeverisë së Kosovës, por deri në këto momente kur ky tekst është publikuar, zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu nuk ka kthyer përgjigje. Mirëpo burime të gazeta Blic kanë thënë se qeveria shumë lehtë mund të dalë me dy propozime për koeficient për Ligjin e ri të Pagave.Minecraft arrin shifrën e mbi 300 milionë kopjeve të shitura në mbarë botën. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Paparaci - Raporto Korrupsionin - Lajmi i Fundit - Paparaci është medium online i cili përmban hulumtime të bazuara në fakte kredibile. LAJMI I FUNDIT. Situata në Veri/ në Vjenë protestohet në mbështetje të Kosovës Studimi: Një e pesta e popullsisë së botës do të kërcënohet nga nxehtësia ekstreme GazetaBlic: A mendoni se bNE mund të arrijë majat e Esports një ditë? Sofie Isaksson: Absolutisht. Kur ata mundën Faze në Rio major dhe arritën në top 14 (nëse nuk gaboj), ata tashmë dëshmuan se kanë atë që duhet. Mendoj se është vetëm çështje mundësie, që ata të kenë një organizatë dhe burime të mira dhe do të ...3 mijë e 669 persona vaksinohen kundër koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. 2 vite më parë. Sava je sa 17 ostao INVALID, a na rehabilitaciji je upoznao Snežu: Njihova ljubavna priča je FILMSKA i dokaz da SUDBINA POSTOJI. "Roditelji poslednji saznaju da im je dete zavisnik": Dr Svetlana Vučetić Arsić iz Drajzerove o ponašanju na koje MORATE da obratite pažnju. Snežana je sa 40 krenula od nule i svoj NAJGORI TRENUTAK u ŽIVOTU ...Lajmet e fundit - Zëri është një portal i pavarur që ofron aktualitetit nga Kosova dhe rajoni, nga politika, ekonomia, sport, kultura dhe shëndet. Lexoni lajmet e …Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza ... 4/12/2023 21:30. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Gazeta Shqip Sot, Lajmet sot, Lajmet e ditës.Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka shpallur rezultatet përfundimtare për asamble komunale. Në Komunën e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje ka arritur të marrë 17 asamblistë, e pasuar nga LDK me 14, PDK 9, AAK 6, AKR 3, LB 1 DHE Nisma Socialdemokrate 1 asamblistë. Ju sjellim emrat e asamblistëve të të gjitha partive që do të […]Lista e asamblistëve të rinj në Kuvendin Komunal të Prishtinës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka shpallur rezultatet përfundimtare për asamble komunale. Në Komunën e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje ka arritur të marrë 17 asamblistë, e pasuar nga LDK me 14, PDK 9, AAK 6, AKR 3, LB 1 DHE Nisma Socialdemokrate 1 asamblistë.Konkurset e hapura në Telegrafi Jobs – një platformë e dedikuar për të gjetur karrierën tuaj të ardhshme.9 Mei 2020 ... Gazeta Blic · @gazetablic · https://gazetablic.com/lajmi-i-fundit-rikthehet-koronavirusi-tete-raste-te-reja/… 8:29 PM · May 9, 2020.19 Nov 2021 ... ลุ้น !! กันยา กินนมจากเต้า แม่วันดี ... Nov 14, 2023 · 21M views. 00:59. #goodmorning #positivevibes #myhappyplace #beach #love.Union Berlin e ka konfirmuar emërimin e Nenad Bjelicës si trajner të ri të klubit. 52-vjeçari zëvendëson Urs Fischer, i cili u shkarkua dy javë më parë pas një ecurie katastrofike, e cila e sheh klubin një vend larg fundit të Bundesligës. Bjelica ka qenë trajner te Austria Wien dhe Dinamo Zagreb ndër të tjera […]10 Sep 2018 ... Little girl proves that even children can do acts of kindne... Oct 11, 2023 · 1.9M views. 08:57. Impressve !! Jacky Bring All. Enterprice car sales